Kurumsal

Medilife Güzellik Merkezi
estetik-yeni-bina

Yeni yerimizde yine beraberiz.

Medilife Estetik ve Güzellik Merkezi artık yeni binasında.

Uzun yıllardır Medilife Beylikdüzü Hastanesi içerisinde hizmet veren Medilife Estetik ve Güzellik Merkezi, yapımı tamamlanan ek binada hizmet vermeye devam ediyor.

Estetik, insanlığın her döneminde en çok ilgi gösterilen alanlarından biri oldu. Sağlığına ve estetik görünümüne önem veren misafirleri için Medilife Estetik ve Güzellik Merkezi, yeni binasında, alanlarında uzman hekimlerin kontrolünde bir çok farklı uygulama ile hizmet vermeye devam ediyor.

MEDILIFE SAĞLIK GRUBU

İstanbul Beylikdüzü’nde 2001 yılından bu yana sağlık hizmeti sunan Medilife Sağlık Grubu bünyesinde; Beylikdüzü, Çapa ve Bağcılar’da üç hastane bulunmaktadır. Beylikdüzü’nde Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Çapa’da Tomoçek Görüntüleme Merkezi de hastalarına hizmet vermektedir.

Medilife Sağlık Grubu, tecrübeli hekim kadrosu ve uzman sağlık personelleri ile kaliteli sağlık hizmetini, uygun fiyat ve ulaşılabilir şartlar ile sunmaktadır.

MEDILIFE BEYLİKDÜZÜ HASTANESİ

Tüm branşlar ile 7300 m2’lik kapalı alanda hizmet veren Medilife Beylikdüzü Hastanesi’nde; 23’ü yenidoğan küvözü, 20’si erişkin yoğun bakım yatağı, 5’i koroner yoğun bakım yatağı olmak üzere toplamda 104 yataklı tam teşekküllü bir hastanedir. Medilife Sağlık Grubu’nun hizmet vermeye başladığı ilk sağlık yatırımıdır.

MEDILIFE BAĞCILAR HASTANESİ

2014 yılı aralık ayında hizmet vermeye başlamıştır. Tam teşekküllü genel bir hastane olarak hizmet verilmekte ve 41 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı ve 39 hasta yatağı olmak üzere toplamda 113 yatağa sahiptir.

MEDILIFE ÇAPA HASTANESİ

2008 yılından bu yana MEDILIFE Çapa Hastanesi sağlık grubumuz bünyesinde hizmet vermektedir.2500 m2‘lik kapalı alanda kurulu olan Medilife Çapa Hastanesi; erişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ile beraber toplam 26 hasta yatağı ile hizmet vermektedir. İstanbul’un merkezinde yeralan bu hastanemiz; nitelikli ameliyatların, ileri laboratuar ve radyolojik tetkiklerin yapılabildiği butik bir hastane konseptindedir.

MEDİKAL ESTETİK

Estetik, insanların tüm dönemlerde en önemli ilgi alanlarından biri olmuştur.  Birçok farklı uygulama ile hizmet sunan Medilife Medikal Estetik Birimi, sağlığına ve estetik görünümüne önem veren misafirlerini tam teşekküllü ve güvenilir hastane ortamında ağırlamaktadır.

Kişinin estetik ihtiyacına yönelik hizmet, en uygun tıbbi koşullarda ve etik değerler ile sunulmaktadır. Medikal Estetik Birimi, cerrahi olmayan multidisipliner uygulamalar ile kişinin daha genç, daha güzel görünmek için ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmaktadır.

Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanlarımız ise kişinin ihtiyaç duyduğu tüm estetik konularda cerrahi yöntemleri de kullanarak gerekli operasyonları yapmaktadırlar.

[:]